Yakın koruma


Fiyat: Görüşülür


Yakın korumaYakın korumaYakın koruma


Açıklama

Sayın Yetkili, Bu pozisyon benim deneyimim, bilgi ve becerilerim, almış olduğum sertifikaların ve eğitimlerin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına oldukça uygun olduğunu düşünüyorum.İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. GÜVENLİK ALANINDA 23 YILLIK TECRÜBE SAHİBİYİM. YAKIN KORUMA KURSU, YAKIN KORUMA SERTİFİKASYONLARINA SAHİBİM. INTERNATIONAL BODYGUARD ACADEMY ( YAKIN KORUMA ) RESMİ ÜYESİYİM. INTERNATIONAL ACADEMY OF SECURİTY PROTECTION ( YAKIN KORUMA ) RESMİ ÜYESİYİM. ULUSLARARASI YAKIN KORUMA EĞİTİMLERİ ALDIM. VİP MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİ,İLERİ VE GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ ALDIM. TURİZMDE OTEL GÜVENLİK YÖNETİCİLİĞİ DEPARTMANLARINDA GÖREV ALDIM.AKDENİZ VE EGE BÖLGESİ OTELLERİNDE AKDEM TURİZM DE ÇALIŞIRKEN OTELLERİN GÜVENLİK KONTROLLERİNİ, VE BÜNYEMİZDE BULUNAN OTELLERİN GÜVENLİK İŞE ALIM VE DİĞER FAALİYETLERİNİ TAKİP ETTİM. ANTALYA DA 7 YIL A SINIFI TURİZM ACENTASINDA YÖNETİM KURULU BAŞKANININ YAKIN KORUMA VE ÖZEL ASİSTANLIĞINI VE AİLESİNİN TÜM İŞLERİNİ YAPTIM. ŞİRKETİN TÜM RESMİ KURUMLARDAKİ EVRAK İŞLERİNİ TAKİP ETTİM. KONYA DA ÖZEL BİR ŞİRKET SAHİBİNİN YAKIN KORUMASI OLARAK ÇALIŞTIM. GESAŞ AŞ. YÖN.KRL.BŞK.NIN YAKIN KORUMASI OLARAK ÇALIŞTIM. 1992 MEDYA DA SANATÇI IDO TATLISESİN YAKIN KORUMALIĞINI YAPTIM. SÖNMEZLER METAL YÖNETİM KURULU BAŞKANININ YAKIN KORUMALIĞINI YAPTIM. YAKIN KORUMA DA 22 YILLIK DENEYİM VE TECRÜBE SAHİBİYİM.SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM MEVCUT. GÜVENLİK KONUSUNDA , YÖNETİM PROJE KONUSUNDA TECRÜBE SAHİBİYİM.GÜVENLİK DEPARTMANINDA YÖNETİCİ, YAKIN KORUMA OLARAK GÖREV YAPABİLİRİM. ADLİ SİCİL KAYDIM YOKTUR.

PROTOKOL KURALLARI KONUSUNDA EĞİTİM ALDIM.LİDERLİK VASIFLARINI TAŞIYAN VE TAKIM RUHUNA iNANAN,ÖZ FARKINDALIK,TUTKU,DİSİPLİN,GÜVEN,ÖZVERİ,VİZYON,İNANÇ,ŞEFFAFLIK,KALİTE AYRINTIDA GİZLİDİR, PRENSİPLERİNE SADIK BİRİSİYİM. HER İLDE İKAMET EDEBİLİRİM.

NOT;ÜST SEGMENT ARAÇ KULLANABiLİRiM. KULLANDIĞIM ARAÇLARDAN BAZILARI MERCEDES MYBACH S 500 2017 MODEL MERCEDES VIP VİANO 2013 MODEL MERCEDES CLS 320 2009 MODEL AKDENİZ ,EGE BÖLGESİNİ VE İSTANBUL BÖLGESİNİ İYİ BİLİYORUM. MÜLAKATLARINIZA KATILARAK TANIŞMAYI VE İŞİN BECERİLERİME UYGUNLUĞU HAKKINDA KONUŞMAYI ÇOK İSTERİM. EKSTRA BİLGİ İSTERSENİZ İLETİŞİM BİLGİLERİMDEN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ. ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM. Sizde Yakın koruma benzeri ilan yayınlamak istiyorsanız ilan ver sayfasını ziyaret ediniz.İlan Sahibi: Alparslan Öztürk

Telefon: 05382706936

Fiyat: Görüşülür

İlan No: 63112

Tarih: 05.12.2020

Şehir: Merkez, Konya

Etiketler: Yakın, koruma, ozel koruma arayanlar, yakın koruma iş ilanları, özel yakın koruma, özel koruma iş ilanları,
İlana Cevap Yazın
İsminiz:

E-Posta Adresiniz :

Telefonunuz:

Mesajınız:
Uyarı : Gereksiz ve rahatsız edici mesaj yazanların site kullanımı yasaklanır.

Resimde görülen 4 rakam:

Benzer İlanlar
Site bay özel güvenlik /3525+agi+ymk/
ÇALIŞMA YERİ: KADIKÖY BÖLGESİNE BAĞLI, ERENKÖY ETHEMEFENDİ CD PROJE İSMİ: REZİDANS...
Site bay özel güvenlik / maltepe kadık
ÇALIŞMA YERİ: KADIKÖY BÖLGESİNE BAĞLI, ERENKÖY ETHEMEFENDİ CD PROJE İSMİ: REZİDANS...
Site bay özel güvenlik / kartal kadıko
ÇALIŞMA YERİ: KADIKÖY BÖLGESİNE BAĞLI, ERENKÖY ETHEMEFENDİ CD PROJE İSMİ: REZİDANS...
Bay fabrika özel güvenlik /4 gece 2 iz
ÇALIŞMA YERİ: GEBZE, ŞEKERPINAR MH PROJE İSMİ: FABRİKA SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ Ö...